Týždenné akčné zľavy | -5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Hlavná strana

Pasabahce - Jedáleň (258)

z 11
Sada 4 vysokých pohárov z tvrdeného skla Timeless 470 ml PASABAHCE

TimelessSKU 722282

Sada 4 vysokých pohárov z tvrdeného skla Timeless 470 ml PASABAHCE

19,80 
14,90 
-24%
z 11

Jedáleň - srdce každého domova

Jedáleň je miestom stretávania všetkých členov domácnosti, kde spoločne trávime čas pri každodennom stolovaní. Práve tu najčastejšie prijímame hostí a schádzame sa pri väčších rodinných oslavách. Jedálene by mali byť nielen funkčné, ale aj vhodne zariadené, aby vzbudzovali obdiv a príjemnú atmosféru. Obzvlášť nápomocné k dosiahnutiu oboch týchto cieľov, je vybavenie jedálne tými najlepšími produktmi, vďaka ktorým sa každý bude cítiť výnimočne a zároveň pohodlne.

Prestrite si stôl!

Nie je zrnko pravdy na príslovie, že skutočne „jeme očami“? Nie je to tak, že krásne naservírované jedlo v nás vzbudí chuť do jedla a my ho chceme čo najskôr vyskúšať? Samozrejme, že je! Pri kŕmení svojho tela musíme pamätať aj na svoju dušu. Vhodné prestretie stola je predovšetkým voľba dokonalej jedálenskej súpravy, ktorý očarí pozvaných hostí pri rodinných stretnutiach a my sa budeme cítiť, akoby sme doma každý deň jedli pokrmy z tých najlepších reštaurácií.

Vybavenie jedálne vo vašom štýle

Ako zariadiť dokonalú jedáleň? Musí to byť prakticky aj výnimočne zároveň, aby sme mali pocit, že spoločné chvíle so svojimi blízkymi oslavujeme čo najlepšie. Pri výbere vybavenia jedálne by sme mali dbať na detaily, vďaka ktorým sa môže jedáleň premeniť na jednu z najdesignovejších miestností v celom dome. Dobre zvolená obedová súprava a krásny sklenený riad do jedálne dodá podávaným pokrmom úžasný vzhľad a ich ochutnávanie zostane skutočným potešením. Zostavte si vlastné a jedinečné usporiadanie stola, ktoré poteší vašich hostí a umožní vám každý deň piť rannú kávu alebo čaj v nevšednej atmosfére.