Prihlásenie

Svetové značky - naši partneri

Naša ponuka už mnoho rokov zahŕňa produkty uznávaných svetových značiek. Vďaka tomu môžeme našim zákazníkom ponúknuť naozaj široký sortiment prvotriedneho nábytku, dekorácií, domácich potrieb, riadu a kuchynských doplnkov. Hľadáte originálne vybavenie domu, spálne a záhrady? Určite ho nájdete v ponuke svetových značiek DAJAR!

Luminarc

Viac ako 70 rokov skúseností s výrobou krásy

Značka Luminarc je preslávená výrobou krásnych súprav z tvrdeného skla. Jedinečný a praktický riad a jedálenské súpravy, vždy inšpirované aktuálnymi trendmi, ozdobia každú elegantnú kuchyňu a jedáleň. Originálny dizajn a farby idú ruka v ruke s vysokou kvalitou a pozoruhodnú trvanlivosťou - riad Luminarc je až 3krát odolnejší proti nárazom a rozbitiu ako porcelán.

Disney

Detská radosť. Skutočná ozdoba

Máme oficiálnu licenciu na použitie obrázkov postavičiek z krajiny rozprávok Walta Disneyho. Obrázky Mickeyho Mouse, Minnie a desiatok ďalších hrdinov a superhrdinov detského sveta sa objavujú okrem iného na našom riadu, hrnčekoch, raňajkových boxoch a na mnohých ďalších dizajnových predmetoch, vyrobených z vysoko kvalitného porcelánu alebo plastu.

Pyrex

Pozoruhodná odolnosť, nadčasový štýl

Viac ako 100 rokov stará značka, ktorá sa preslávila výrobou žiaruvzdorného skla. Sklo má zvýšenú odolnosť voči tepelným šokom. Mrazenie, pečenie, vyprážanie - riad Pyrex, pekáče a pokrievky to všetko zvládnu. Okrem výnimočnej trvanlivosti sa vyznačujú tiež prepracovaným a štýlovým vzhľadom. Základ pre vybavenie každej funkčnej kuchyne.

Pasabahce

Sklenená jemnosť

Pasabahce je vkusný návrh pre milovníkov skla najvyššej kvality. Vďaka jedinečnému dizajnu a jemnosti dizajnérov a majstrovské kombinácii estetiky a ergonómie, sú výrobky Pasabahce pýchou každého stola. Kolekcie tejto značky sa vyznačujú vysokou kvalitou, trvanlivosťou a rozmanitosťou - poháre, karafy, taniere sa osvedčí v rôznych aranžmánoch.

Curver / Keter

Navrhnuté tak, aby slúžilo

Dizajn a inovácie sú základnými hodnotami značiek Curver a Keter. Užívateľsky prívetivé produkty sú navrhnuté tak, aby uľahčovali život a ... boli zábavnejšie. Produkty týchto značiek sú navrhnuté tak, aby vydržali roky. Značky sú synonymom šetrnosti k životnému prostrediu - vyznačujú sa najväčším podielom recyklovaných plastov na svete.

Nardi

Neobvyklá kombinácia dizajnu a originálnych materiálov

Nardi je uznávaný taliansky výrobca dizajnového záhradného nábytku. Široká škála produktov - od stoličiek a kresiel, cez stoly a bary až po elegantné záhradné ležadlá - sa hodí nielen do udržiavaných záhrad, ale aj do moderných a vkusných bytových interiérov. Nábytok Nardi zo syntetickej živice vytvoril taliansky dizajnér Raffaello Galiotto.

Arcoroc

Na križovatke tradície a moderny

Arcoroc je značka s takmer 200 ročnou tradíciou, je synonymom inovácií a profesionality. Nájdeme tu ako klasické, jednoduché tvary, tak trochu bláznivý dizajn s drážkami. Štýlový riad, známý svojou trvanlivosťou, je k dispozícii v rôznych tvaroch a v celej palete farieb a ozdobí každú kuchyňu či jedáleň. Nutnosť pre milovníkov kombinácie moderného dizajnu a dlhovekosti.