Prihlásenie

DAJAR

Sila dobrého štýlu

DAJAR je najväčšou spoločnosťou distribuujúcou výrobky pre dom a záhradu nielen v Poľsku, ale aj v strednej Európe. Našou špecializáciou sú štýlové produkty do kuchyne a jedálne a tiež produkty na záhradu a kemping.

Otvorenosť voči vývoju a inováciám a naše vlastné továrne nám dávajú mimoriadnu moc vytvárať produkty a implementovať hodnoty, v ktoré veríme. Naše vlastné značky nám umožňujú vytvárať nielen trendy produkty, ale aj nové kategórie produktov. Oslovujeme nových a stále mladších zákazníkov. Staráme sa o ne rozvojom popredajnej pomoci - zákazníci vedia, že sme tu pre nich aj potom, čo opustí náš showroom alebo online obchod.

Vyznačujeme so 100% poľským kapitálom a našou každoročnou pozíciou na zozname 500 najlepších poľských spoločností denníka ,,Rzeczpospolita,,. Za viac ako 30 rokov prevádzky sme už dostali prakticky všetky najžiadanejšie certifikáty TUV a ISO, rovnako ako v podnikaní uznávané ocenenia a vyznamenania, vrátane e-Gazele Biznes, ktoré udeľuje Puls Biznes alebo Diamanty mesačníka Forbes. Podieľame sa tiež na charitatívnej činnosti a sponzorstvu.

Svedok histórie, designer zajtrajška

Na poľskom trhu výrobkov pre domácnosť, záhradného nábytku a výrobkov HoReCa pôsobíme od roku 1989. Prelomové okamihy vo viac ako 30-ročné histórii spoločnosti zahŕňali získanie exkluzivity pre distribúciu produktov Luminarc v Poľsku, vytvorenie vlastných moderných značiek a otvorenie pobočiek v Maďarsku, Rumunsku a Číne. Boli sme jednou z prvých poľských spoločností, ktoré spustili online obchod. Každá z týchto udalostí zanechala stopy na našej identite a umožnila nám stať sa tým, kým sme.

DAJAR sú ľudia a ľudia majú hodnotu

V súčasnej dobe DAJAR nie je len o ultramoderných technologických zariadeniach (prístroje, šijacie továrne, sklady), ale predovšetkým o ľuďoch. Tím viac ako 1 000 odborníkov z rôznych špecializácií navrhuje, vytvára a vyrába produkty životného štýlu, ktorými stojí za to sa každý deň obklopovať. Je to neoceniteľný kapitál, ktorý nás poháňa a dáva nám pocit, že sme skvelá, Dajarovská rodina.

To sa premieta do hodnôt, ktoré nás sprevádzajú pri navrhovaní predmetov do kuchyne, obývacej izby alebo do záhrady. Celý náš život prebieha v týchto miestnostiach - tu sa bavíme, pracujeme, varíme a trávime čas s blízkymi a priateľmi. Preto v spoločnosti DAJAR robíme všetko pre to, aby sme vytvorili moderný a inšpiratívn dizajn interiéru a okolia. Takto si získavame srdcia našich zákazníkov.

Údaje spoločnosti

DAJAR sp. z o.o.
ul. Połtawska 6
75-072 Koszalin
Nr KRS: 0000006818
IČ DPH: PL6692296668
IČO (poľské): 003800675
Registračné číslo: BDO 000000054
Spoločnosť je registrovaná na okresnom súde v Koszalin, Poľsko.