-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Obedové a jedálenské súpravy

Hlboké taniere (91)

  • Obedové a jedálenské súpravy
  • Hlboké taniere
z 4
Sada 2 hlbokých tanierov Diva 22 x 22 cm AMBITION

DivaSKU 94666

VýpredajSada 2 hlbokých tanierov Diva 22 x 22 cm AMBITION

17,10 
13,40 
-21%
z 4

Rôzne použitie

Na rozdiel od všeobecnej mienky sa hlboké polievkové taniere skvele hodia aj na podávanie cestovín a dokonca aj niektorých dezertov - rozhodujúca je v tomto prípade ich výška a okraj. Tie nižšie so širokým okrajom veľmi často využívajú reštaurácie na efektné podávanie dezertov, pretože práve širší okraj umožňuje ich neobvyklé nazdobenie.

Forma a farby

Nákup hlbokých tanierov po kusoch je pohodlné riešenie, keď potrebujeme sadu pre neštandardný počet osôb alebo chceme zväčšiť tú, ktorú už máme. Ďalšou veľmi originálnou a stále obľúbenejšou možnosťou je vybrať si farebné polievkové taniere s bohatým dizajnom a kombinovať ich so zvyškom jednofarebných jedálnych tanierov zo sád, ktoré už máte. Tento jednoduchý postup vám umožní rýchlo zmeniť a spestriť vzhľad vášho prestierania na sviatky alebo iné zvláštne príležitosti.

Okrúhle alebo hranaté

Tvar nie je jediným aspektom, ktorým sa môžeme pri výbere riadiť. Hlboké okrúhle aj štvorcové taniere majú rôzne výšky a šírky okrajov a niektoré sú dokonca bez ďalších hrán. Ďalším dôležitým aspektom je objem, väčší objem zvolíme na tanier na podávanie polievky a menší, keď v ňom chceme podávať cestoviny.