-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Obedové a jedálenské súpravy

Plytké taniere (102)

  • Obedové a jedálenské súpravy
  • Plytké taniere
z 5
Plytký porcelánový tanier Terra Arena White 29 cm ARIANE

Terra ArianeSKU 288799

VýpredajPlytký porcelánový tanier Terra Arena White 29 cm ARIANE

12,50 
6,90 
-44%
z 5

K hlavným jedlám

Pri zariaďovaní nového bytu či domu si najskôr nakúpime základné a potrebné predmety na každodenné fungovanie. Najčastejšie začíname s výberom praktických jedálenských tanierov, ktoré využijeme predovšetkým pri podávaní večerí vo všedné dni alebo na podávanie hlavných jedál pri väčších špeciálnych akciách.

Rôzne tvary a vzory

Obrovské množstvo navrhovaných kolekcií nám umožňuje vyberať z najrôznejších vzorov a tvarov, čo nám umožňuje dokonale ich zladiť s dizajnom interiéru. Okrúhla forma tanierov nie je jediná, stále častejšie sa stretávame s ich sofistikovanejším vzhľadom, napr. hranatým. Pri nákupe moderných jedálenských tanierov sa riadime predovšetkým ich praktickosťou a volíme tie z tvrdeného skla. Tradicionalisti väčšinou volia plytké taniere z bieleho porcelánu, ktoré na stole vyzerajú veľmi elegantne a na väčšie oslavy sa skvele hodia.

V sadách aj jednotlivo

Možnosť zakúpenia jednotlivých tanierov je perfektným riešením nielen pre reštaurácie alebo hotely, ale aj pre ľudí, ktorí chcú doplniť existujúcu sadu alebo pre tých, ktorí potrebujú nezvyklý počet kusov.