Prihlásenie

DODANIE

Cena dopravy na území Slovenska je 7.00 eur pri platbe online alebo prevodom, 8.50 eur pri platbe na dobierku. Pre objednávky od 150.00 eur je doprava ZADARMO bez ohľadu na spôsob platby.

Všetky objednávky z nášho obchodu www.obchod.dajar.sk sú realizované prostredníctvom DPD PARCEL, GEIS CARGO PL / GEIS CARGO CZ.

Starostlivosť o kvalitu zásielok  

Každú zásielku odoslanú z nášho skladu kontrolujú a balia dve osoby, ktoré sa navzájom kontrolujú. Skontrolujeme, či tovar nie je poškodený a nemá žiadne výrobné chyby. Až po takejto kontrole sú výrobky zabalené. Objednané výrobky starostlivo chránime pred poškodením. K tomu používame profesionálne vybavenie a papierové a fóliové výplne. Pri balení je kartón / obal prekrytý firemnou páskou s logom našej spoločnosti. Zásielky s krehkými predmetmi a ďalšími položkami, ktoré to vyžadujú, sú označené nápisom "Pozor sklo", ktorý je na firemnej páske. Na balíkoch sú tiež ďalšie nálepky so symbolom označujúcim obsah, ktorý vyžaduje starostlivý transport.

Ako dlho trvá realizácie objednávok?

Tovar je väčšinou zabalený a vyexpedovaný z nášho skladu v Poľsku do 2 pracovných dní. Po pripočítaní času, ktorý zásielka strávi u kuriéra je celková priemerná doba dodania od dátumu vytvorenia objednávky do 5-7 pracovných dní. Pozor: v období pred Vianocami sa môže doba dodania vzhľadom k náporom zásielok ako u predajcov, tak u doručujúci kuriérov predĺžiť až na 14 pracovných dní. Dodacie lehoty pred Vianocami nie sme schopní nijako ovplyvniť ani urýchliť.

Dostanem informáciu o odoslaní zásielky?

Akonáhle je tovar odovzdaný kuriérovi, príde Vám email s číslom zásielky.

Do akých krajín doručujete zásielky?

Na stránkach dajar.sk je možné objednať tovar len s doručením na Slovensko.