Prihlásenie

PLATBA

Nakupujte na DAJAR.sk a vyberte si spôsob platby, ktorý je pre vás výhodný, napr. bežný prevod, PayPal Express alebo platba online platobnou kartou. Platiť môžete aj na dobierku pri dodaní tovaru.

Prevod

Za nákup môžete platiť tradičným prevodom na náš bankový účet. Akonáhle bude platba pripísaná na náš účet, na sklad budú poskytnuté informácie o tom, že objednávka bola zaplatená a možno ju realizovať. Číslo objednávky bez písmen by malo byť uvedené vo variabilnom symbole platby.

Údaje pre prevod:

DAJAR Sp. z o.o. 
Ul. Połtawska 6 
75-072 Koszalin

Banka: ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÁ BANKA A.S. - BRATISLAVA (ČSOB) UL. LEHOCKÉHO 3, 81563 BRATISLAVA 25862643/7500
SWIFT: CEKOSKBX
IBAN: SK77 7500 0000 0000 2586 2643

Platobná karta

Akceptované typy kariet: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro. V čase autorizácie budete požiadaní o zadanie čísla karty a zadaní kódu CVV2 / CVC2 na zadnej strane karty. Sú to posledné tri číslice hneď za 16místným kódom. Nachádzajú sa iba na karte a v IT systému banky, ktorá kartu vydala.

Paypal

Online platobný systém. PayPal je pohodlná a jednoduchá platobná metóda pre majiteľa účtu PayPal. Zákazník odošle platbu bez ďalších nákladov a bez uvedenia údajov o platobnej karte alebo bankovom účte. Objednávka je realizovaná po pripísaní finančných prostriedkov na Paypal účet obchodu.

Dobierka

Dobierka je platba u kuriéra pri prevzatí tovaru. Za objednávku zaplatíte v hotovosti, alebo platobnou kartou a to kuriérovi ktorý Vám tovar doručí.

VŠETKY FORMY PLATIEB SÚ PODRIADENÉ NAJVYŠŠÍM ŠTANDARTOM BEZPEČNOSTI PRE VAŠE ÚDAJE.