Prihlásenie

Vlastné značky

Vlastné značky nám umožňujú vytvárať trendy a prispôsobovať produkty rôznym kategóriám príjemcov. Vďaka tomu je naša ponuka ako pre zákazníkov, ktorí si cenia minimalistického dizajnu a maximálnej použiteľnosti, tak pre milovníkov sofistikované krásy a elegancie. Naše vlastné značky nám tiež umožňujú nezávisle vytvárať ceny - to umožňuje našim zákazníkom užívať si skutočne konkurencieschopné ceny produktov.

Ambition

Vkusné riešenie domácich produktov pre kuchyňu a jedáleň

Značka Ambition je perlou spoločnosti Dajar. Jej najsilnejšou stránkou je originálny, elegantný dizajn a krásne, prepracované tvary. Názov "Ambition" zaväzuje - každý výrobok, od inovatívnych hrncov a panvíc až po dizajnový riad, je vytváraný v súlade s najnovšími trendmi a s najväčším dôrazom na detail.

Ambition Junior

Dizajn a ergonómia pre najmladšiu generáciu

Ambition Junior je značka vytvorená pre mladšie deti, je našou reakciou na potreby zákazníkov. Kolekcie riadu z bambusového vlákna alebo porcelánu sú zaujímavou alternatívou k súpravám pre dospelých. Pohodlný, funkčný a k deťom priateľský riad, rozdelený do verzií pre dievčatá a chlapcov, vyfarbuje svet tých najmenších a plní vzdelávaciu funkciu.

Patio

Vysoko kvalitný záhradný nábytok, vankúše a doplnky

Patio je značka, ktorá uľahčuje život. K výrobe jej produktov používame spravidla len tie najlepšie materiály a najmodernejší dizajn, ktorý spríjemní odpočinok a ktorý si hneď zamilujete. Neustále aktualizovaná, starostlivo vybraná ponuka, nám umožňuje splniť očakávania všetkých milovníkov trávenie času na záhrade.

domotti

Na križovatke tradičného a moderného dizajnu

Produkty Domotti pomáhajú v každej kuchyni v akúkoľvek dobu. Sú tak funkčné a užitočné, že sa rýchlo stanú nenahraditeľnými v každodennom zhone v domácnosti. Je to ideálna kolekcia pre ľudí, ktorí hľadajú estetické, dobre navrhnuté a zároveň naozaj lacné doplnky do svojej kuchyne.

myHome

Dekorácie, ktoré budujú náladu

MyHome sú doplnky a dekorácie, ktoré vám umožnia štýlovo vyzdobiť interiér vášho domova a navodiť jeho atmosféru. Z starostlivo navrhnutých a zladených sád lampášov, lampiónov, dekoratívnych vankúšov, obrusov a prikrývok si každý ľahko vyberie tie, ktoré sa hodia do jeho interiéru.

Velkea

Žehliace dosky a poťahy, sušiaky na bielizeň- jednoduchosť môže byť krásna

Aj keď vešanie bielizne a žehlenie nepatrí medzi naše obľúbené činnosti, dobré vybavenie prácu veľmi spríjemňuje. Navyše, keď sú produkty dobre a ergonomicky navrhnuté, uľahčujú a zrýchľujú tieto práce. Velkea to sú žehliace dosky a poťahy a sušiaky na bielizeň, ktoré vám spríjemnia každodenný život!

Jotta

Poriadok a čistota

Práve to vo fínčine znamená slovo "Jotta". Táto značka ponúka elegantné a užitočné výrobky pre každodenné upratovanie domácnosti, kúpeľňové doplnky, žehliace dosky a sušiaky na bielizeň. Jotta ide s dobou - prekvapuje pohodlím a funkčnosťou, zaujímavým dizajnom a zaujímavou paletou farieb.