-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Plastové záhradné lehátko Tropico Tortora NARDI
Plastové záhradné lehátko Tropico Tortora NARDI
Záhradný nábytok z plastu

Plastové záhradné lehátko Tropico Tortora NARDI

SKU 228264
Séria:

245,00 

image
image
Pokojný a pohodlný odpočinok, to sú veľmi dôležité prvky, ktoré silne ovplyvňujú našu každodennú relaxáciu. Ležadlo Tropico je projekt talianskej značky Nardi, ktorý dokáže to, že každý voľný okamih bude nádherný a uvoľňujúci. Špeciálne navrhnuté stohovateľné lehátko sa vyznačuje 4 stupňami regulácie operadla. Stabilná rámová konštrukcia z polypropylénovu, zosilneného skelnými vláknami, zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Výhodou sú tiež protišmykové nohy pre stabilitu na akomkoľvek povrchu.

Vďaka špeciálnej technológii farbenia anti-UV sa farba nemení ani po dlhom pobyte na slnku. Pohodlný odpočinok poskytuje sedadlo vyrobené zo syntetického, ale priedušného materiálu.
Talianska značka NARDI je výrobcom, ktorý sa teší vysokou dôveryhodnosťou u zákazníkov. Nábytok sa vyrába v Taliansku a je 100% recyklovateľný. Vysoká pozornosť venovaná detailom, výroba z vysoko kvalitných materiálov a jedinečný dizajn robí z produktov ideálny nábytok pre každého.

Dĺžka lehátka: 170 - 194,5 cm
Výška sedadla: 38 cm

Všetok nábytok Nardi má požadované pre Európu certifikáty CATAS, vrátane tých, ktoré deklarujú verejné použitie tohto nábytku.
Technické údaje
Výrobca
Nardi
Dlžka [cm]
194.5
Šírka [cm]
69
Výška [cm]
91
Váha [kg]
15.1
Materiál
Plast
Funkcie
Stohovateľný
Farba
hnedá
Vzor
hladký
Ean
8010352413108
Detail
Dĺžka lehátka: 170 - 194,5 cm
Výška sedadla: 38 cm