Naše značky

Najvyššia kvalita záhradného nábytku, vankúšov a doplnkov.

Používame len najkvalitnějšie materiály a naše série sa každoročne aktualizuje. Široký a starostlivo vybraný sortiment tvorí ponuku pre záujemcov tradičného dizajnu, ako aj pre záujemcov najnovších trendov, každý najde niečo pre seba.

AMBITION - moderné riešenie pre výrobky do kuchyne. 

Ambition je značka krásy a elegancie.  Dizajn, ktorý následuje duch doby a opravdu velký výber sortimentu, to je naša najsilnejšia stranka. Medzi našími produktami najdete všetko, čo potrebujete v každej domácnosti - jedalenské súpravy, rôzné druhy nádob, príbory, hrnce, čajníky, panvice a ďalše kuchyňské prislušenstvo. Široký výber naších výrobkov, kde si každý najde niečo pre seba.

Značka Luminarc čerpá svojú inšpiráciu z najnovších trendov. To, čo odlišuje tieto výrobky od ostatných je inovatívna technólogia, bohaté farby, jedinečné tvary a pohodlné používanie.

Domotti, produkty potrebné v každej domácnosti. Príslušenstvo, kuchyňské a jedalenské zariadenie za priaznivé ceny.

Značka Jotta ponúka produkty spojené s každodenným upratovaním, doplnky do kúpeľne, žehliace dosky a sušiaky na bielizeň. Nájdete tu vysoko kvalitné produkty za dostupnú cenu.

Nechajte sa prekvapiť zaujímavými farbami produktov, dizajnom, ktorý nasleduje dobového ducha a predovšetkým pohodlným užívaním a funkčnosťou produktov.

Walther Glas je značka v ktorej sa snúbi tradícia a funkčnosť. Táto značka ponúka výnimočné a veľmi štýlové produkty zo skla. Produkty sú nielen praktické, ale plní aj dekoratívnu funkciu. Vďaka elegantnému zdobení a bohatému dizajnu sú tieto produkty pravými unikáty medzi výrobky zo skla.

Naši dizajnerí v spolupráci s firmou The Walt Disney Company vytvorili najvyššej kvality porcelán, ktorý je projektovaný na základe najnovších licencií. Naše výrobky sa vyznačujú dokonalou pozornosťou k detailu a nekompromisným záujmom o bezpečnosť. Široká ponuka výrobkov s disneyovými motívmi je určená pre mladších ako aj starších fanúšikov  Disneyových rozprávok.

Okrem porcelánových produktov ponúkame produkty z melaminu a doplnky pre dojčatá.

Pyrex je vedúcou značkou nádob na pečenie a varenie. K hlavným produktam patria: veľmi kvalitné žiaruvzdorné sklo, zapekacie misy, nádoby na pečenie s nepriľnavým povrchom a ďalšie.

Arcuisine ponúka veľmi kvalitné žiaruvzdorné sklenené nádoby, vďaka čomu príprava jedla sa stava jednoduchšia a trvá o veľa kratšie než skôr. K dispozicií sú rôzné tvary a veľkosti výrobkov značky Arcuisine, sú ideálné na pečenie pri vysokých teplotách, ohrievánie v mikrovlnných rúrach, a sú vhodné ako nádoby pre zmrazovanie alebo skladovanie potravín.