Výrobca: Patio

Záhradné hojdacie závesné kreslo z technorattanu pro 2 osoby Robert Antracit PATIO

379,00 €
Kód: 47256
Dostupnosť
Malá
Popis
Technické údaje


Hojdacie kreslo pre 2 osoby je vkusný a moderný nábytok, ktorý je ideálny pre celkový odpočinok v lone prírody. Je ideálnym doplnkom pre sadu záhradného nábytku z technorattanu. Vďaka elegantnej povrchovej úprave a tiež starostlivo vybrané farbe rattanu a vankúšov ladí aj s interiéry.
Rám sedadla je opletený technorattanom - je to extrémne odolný materiál, odolný voči premenlivým UV, zmenám teploty a poškodeniu. Technorattan je dokonalý materiál pre výrobu nábytku určeného na vonkajšie použitie alebo na miestach so zvýšenou vlhkosťou napr. pri bazéne. Pre zimné obdobie nezabudnite nábytok zakryť ochrannou plachtou.
Kôš je zavesený na pružine pomocou reťazí, ktoré umožňujú nastaviť vzdialenosť koša od zeme.
Pohodlné podušky z polyesteru sú súčasťou kresla.
Stabilita je zabezpečená profilovaným tvarom rámu a širokou guľatou základňou. Konštrukcia je lakovaná práškovou metódou, vďaka ktorej získate trvalejší efekt a zvyšuje odolnosť proti korózii.

Akékoľvek znečistenie technorattanových a oceľových prvkov možno ľahko odstrániť pomocou vlhkej handričky. Menšie nečistoty na tkanine stačí pretrieť vlhkou handričkou s malým množstvom pracieho prostriedku.

Farba rattanu: antracit
Farba podušiek: ecru

Maximálne zaťaženie: do 200 kg
Rozmery nájdete v technických údajoch výrobku.

Upozornenie:
Ide o neštandardné zásielku, ktorú zasielame ku klientom na Slovensko priamo z nášho skladu v Poľsku. Z tohto dôvodu nie je umožnená platba na dobierku. Nevoľte si dobierku ako spôsob platby.

Rozmery sedadla: 75 x 134 x 118 cm
Kód Dajar 47256
Tvar Oválny
Materiál Polyester, Rattan, Oceľ, Plast
Výška [cm] 200 cm
Priemer [cm] 120 cm
Maximálne zaťaženie [kg] 200 kg
Farba antracitová, ecru