-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Súprava záhradného nábytku Solange Antracit PATIO
Súprava záhradného nábytku Solange Antracit PATIO
Súpravy záhradného nábytku z kovu

Súprava záhradného nábytku Solange Antracit PATIO

SKU 47526
Séria:

1399,00 

Súprava záhradného nábytku

Kvalita a funkčnosť sa snúbi v tejto mimoriadne štýlovej súprave záhradného nábytku. Každý prvok súpravy Solange bol starostlivo navrhnutý tak, aby vytvoril priestor ideálny na relaxáciu vonku. Súprava sa skladá z dvoch elegantných a pohodlných 2-miestnych pohoviek, rohovej pohovky, stolík a vankúšov. 2-miestne pohovky sú predĺžené za účelom využitia voľného miesta ako bočných stolíkov pre väčšiu praktickosť a štýl. Rohová pohovka vytvára útulný kútik na odpočinok. Jej rozmery sú dokonale zladené so zvyškom prvkov a vytvárajú ucelený a harmonický vzhľad. Stôl je nielen praktický, ale aj elegantný dekoratívny prvok. Je to ideálne miesto na rannú kávu alebo večerný drink pod hviezdami.

Vankúše v sade

Ďalšie pohodlie poskytujú vankúše vyrobené z polyesteru. Udržať nábytok v čistote nie je problém. Hliníkové a polywood prvky sa ľahko čistia vlhkou handričkou. Vankúše sú vybavené zipsom, čo umožňuje ľahké sňatie poťahu za účelom prania alebo výmeny. Táto jedinečná sada vonkajšieho nábytku spája štýl, pohodlie a odolnosť a vytvára tak dokonalé miesto na relaxáciu vonku. Pevnosť zostavy potvrdzuje jej maximálne zaťaženie - každá z 2-miestnych pohoviek bezpečne unesie hmotnosť až 240 kg, rohová pohovka až 120 kg a stôl až 60 kg. Hliníkový rám v kombinácii s materiálom polywood, ktorý je základným prvkom tohto nábytku, zaručuje jeho stabilitu a odolnosť. Rúrky rámu sú práškovo lakované, čo im zaisťuje dlhodobú ochranu proti korózii.

  • Pohodlné vankúše vybavené zipsom
  • Pre vonkajšie a vnútorné použitie
  • Moderný štýl
  • Ideálne do záhrady, na terasu
  • Použitie hliníka a materiálu polywood
Technické údaje
Výrobca
Patio
Váha [kg]
47.5
Počet osôb
5
Materiál
Hliník, Polyester
Farba
antracitová, šedá
Vzor
hladký
Ean
5904134618184
Detail
Zloženie súpravy
2 x 2-miestna pohovka
1x rohová pohovka
1 x konferenčný stolík
Rozmery 2-miestne pohovky
Rozmery 80 x 166 x 63 cm
Maximálne zaťaženie: 240 kg
Rozmery rohovej pohovky
Rozmery 80 x 80 x 63 cm
Maximálne zaťaženie: 120 kg
Rozmery stola
Rozmery 80 x 80 x 30 cm
Maximálne zaťaženie: 60 kg

Doplňte

Polohovacie záhradné lehátko/kreslo Merida 2v1 L145-06PB PATIO

MeridaSKU 464609

Polohovacie záhradné lehátko/kreslo Merida 2v1 L145-06PB PATIO

93,00 
62,00 
-33%

image/svg+xml
Kvalitné materiály, moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nútia značku Patio vyrábať originálne a odolné záhradné vybavenie, ktoré inšpiruje veľkým množstvom možností na usporiadanie terasy či balkóna.

Poľský výrobca ponúka klasické záhradné hojdačky, kempingové kreslá, vankúše na lehátka a kreslá v dizajnovom prevedení a taktiež mnoho záhradných doplnkov. Široký výber rôznych farebných variantov zaručuje každoročná aktualizácia kolekcie, vychádzajúca z posledných trendov.