Výrobca: Pyrex

Sklenená odmerka Classic 500 ml PYREX

6,30 €
Kód: 36973
Dostupnosť
Malá
Popis
Technické údaje
Použitie


Odmerka je vyrobená zo sodného skla, je ideálna pre každodenné použitie v kuchyni. Na odmerke sa nachádza veľmi výrazná potlač sa škálou na odmeriavanie tekutých i sýpkach prísad.
Aby sa predĺžila jej životnosť, vyhnite sa nalievanie studenej vody do horúcej odmerky a umiestnenie horúce odmerky na studenú alebo mokrú plochu (môže prasknúť). Nečistite drôtenkou a čistiacim práškom.

Značka Pyrex poskytuje zákazníkom komplexné, premyslené riešenia v oblasti varenia. Pred niekoľkými rokmi bol Pyrex známy predovšetkým pre svoj riad na pečenie zo žiaruvzdorného skla, ale neoblomná práce na vývoji produktov a túžba vyjsť v ústrety stále rastúcim potrebám zákazníkov má za následok skutočnosť, že sa Pyrex stala prvou značkou, ktorá ponúka kompletný sortiment riad pre pečenie a varenie zo všetkých dostupných materiálov. Okrem žiaruvzdorného skla Pyrex ponúka keramický riad, silikónové formy, kovové formy s povlakom non-stic, riad z nerezovej ocele, hliníka a iných materiálov. Takýto široký sortiment výrobkov, ich mimoriadna trvanlivosť, funkčnosť a účinnosť, je zárukou spokojnosti s ich používaním.

Kód Dajar 36973
Tvar Okrúhly
Materiál Sklo
Objem [ml] 500 ml
Farba priesvitná
Umývačka riadu