Platba

PLATIŤ ZA NÁKUPY V NAŠOM OBCHODE MÔŽETE VIACERÝMI SPÔSOBMI:

PREVOD

 -  regulujete dlžnú čiastku za zakúpené produkty prevodom na náš bankový účet na Slovensku v eurách . V momente pripísania prostriedkov na náš účet, je informovány sklad, že objednávka bola zaplatená a má byť prípravená k vyslání. V titule prevodu je nutné uviesť číslo objednávky.              

Adresa platby:

DAJAR Sp. z o.o. 
Ul. Połtawska 6 
75-072 Koszalin

ČÍSLO ÚČTU PLATBY NA ÚZEMÍ SLOVENSKA: 

ČESKOSLOVENSKÁ OBCHODNÁ BANKA A.S. - BRATISLAVA (ČSOB)
UL. LEHOCKÉHO 3, 81563 BRATISLAVA
25862643/7500
SWIFT: CEKOSKBX
IBAN: SK 77 7500 0000 0000 2586 2643

ALEBO:

Santander Bank Polska S.A. 3 ODDZIAŁ W KOSZALINIE
Ul. Piłsudskiego 85
75-523 Koszalin
PL 28 1500 1096 1210 9007 3849 0000
SWIFT: WBKPPLPP

Platobná karta - možnosť dostupná len pre zákazníkov, ktorí podajú objednávku prostredníctvom on-line obchodu po prihlásení sa.  Karty, ktorými možno platiť: Visa, Visa Electron, MasterCard Maestro, MasterCard Electronic.

V momente povolenia budete vyzváni k zadání čísla platobnej karty a uveďte kód zobrazený na zadnej strane CVV2/CVC2 Vašej karty. Sú to posledné tri čísla umiestené hneď za 16-miestným kódom. Nachádzajú sa len na karte a v operačným systéme banky, ktorá kartu vydala.   

PayPal – on-line platobný systém. PayPal je pohodlný a jednoduchý spôsob realizácie platieb pre tých, ktorí majú PayPal účet. Zákazník zasiela prostriedky bez toho, aby znášal dodatočné náklady a uvádzal údaje kreditnej karty alebo bankového účtu.  Zaslanie objednávky sa realizuje po pripísaní prostriedkov na PayPal účet Predávajúceho.                                                                                                                                                               

 Hotovosťou kuriérovi – príjemca zásielky platí za objednaný tovar kuriérovi pri prevzatí zásielky. Príjemca by mal mať pripravenú presnú sumu. V prípade medzinárodných zásielok (len na území Nemecka, Českej republiky a Slovenska) sa dlžná čiastka prijíma od príjemcu v mene danej krajiny.

VŠETKÝ FORMY PLATIEB SÚ PODRIADENÉ NAJVYŠŠÍM ŠTANDARDOM BEZPEČNOSTI PRE VAŠE ÚDAJE.