-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Naberačka na polievku Nordic 27,5 cm AMBITION
Naberačka na polievku Nordic 27,5 cm AMBITION
Naberačka na polievku Nordic 27,5 cm AMBITION
Nordic

Naberačka na polievku Nordic 27,5 cm AMBITION

SKU 96761
Séria:
Nordic

3,70 

Naberačka zo série Nordic má silikónovú pracovnú časť a bambusovou rukoväť. Módna kombinácia bambusu a šedej farby dokonale ladí s ostatnými produktmi z kolekcie Nordic. Kuchynské príslušenstvo Nordic nepoškriabe jemné povrchy a jedlo sa na ne nelepí. Príslušentvo je jednoduché na používanie a jednoducho sa čistí.
Pozor: neumývajte v umývačke riadu, ale umývajte iba ručne.

Stavte na osvieženie kuchyne v štýle Nordic Design.
Kuchyňa v škandinávskom štýle je predovšetkým kombináciou jednoduchosti a funkčnosti, bielej farby a dreva. Biela či šedá farba a drevené prvky to je klasika. Drevo oteplí interiér, urobí ho útulnejším. Pre tých, ktorí predsa len preferujú farebnejšiu kuchyňu, stačí pridať pár elementov s dekoráciami v škandinávskom štýle alebo v kontrastnej žltej farbe či morské alebo námorníckej modrej farbe. Výrobky budú ladiť v klasických i moderných kuchyniach.
Všetko, čo potrebujete, je niekoľko výrobkov, ako je panva, čajník alebo príslušenstvo so zaujímavou výzdobou, ako sú váhy, kuchynské rukavice alebo plechovka a dodáte kuchyni škandinávsky charakter.
Produkty Nordic Design pre kuchyňu sú nielen krásne, ale aj funkčné, budú dokonalým pomocníkom pri každodennej príprave jedál.
Technické údaje
Výrobca
Ambition
Séria
Nordic
Dlžka [cm]
27.5
Šírka [cm]
8.3
Výška [cm]
8.5
Váha [kg]
0.08
Ean
5904134967619

Iné z tejto série

Nádobka s dreveným viečkom Nordic 1 l AMBITION

NordicSKU 37590

Nádobka s dreveným viečkom Nordic 1 l AMBITION

4,00 

Moderný design preložený klasickými formami a dôraz na použiteľnosť navrhovaných produktov najlepšie charakterizuje Ambition.

Poľská značka je na trhu známa už niekoľko rokov a teraz sa teší veľkej dôvere zákazníkov, ktorí si medzi navrhovanými kolekciami nájdu nielen príbory či riady, ale aj panvice, hrnce a ďalšie kuchynské doplnky za dobrú cenu.