-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Hranatá lopatka Nordic 30,3 cm AMBITION
Hranatá lopatka Nordic 30,3 cm AMBITION
Hranatá lopatka Nordic 30,3 cm AMBITION
Špachtľe a lopatky

Hranatá lopatka Nordic 30,3 cm AMBITION

SKU 96763
Séria:
Nordic

3,70 

Lopatka zo série Nordic má silikónovú pracovnú časť a bambusovou rukoväť. Módna kombinácia bambusu a šedej farby dokonale ladí s ostatnými produktmi z kolekcie Nordic. Kuchynské príslušenstvo Nordic nepoškriabe jemné povrchy a jedlo sa na ne nelepí. Príslušentvo je jednoduché na používanie a jednoducho sa čistí.
Pozor: neumývajte v umývačke riadu, ale umývajte iba ručne.

Stavte na osvieženie kuchyne v štýle Nordic Design.
Kuchyňa v škandinávskom štýle je predovšetkým kombináciou jednoduchosti a funkčnosti, bielej farby a dreva. Biela či šedá farba a drevené prvky to je klasika. Drevo oteplí interiér, urobí ho útulnejším. Pre tých, ktorí predsa len preferujú farebnejšiu kuchyňu, stačí pridať pár elementov s dekoráciami v škandinávskom štýle alebo v kontrastnej žltej farbe či morské alebo námorníckej modrej farbe. Výrobky budú ladiť v klasických i moderných kuchyniach.
Všetko, čo potrebujete, je niekoľko výrobkov, ako je panva, čajník alebo príslušenstvo so zaujímavou výzdobou, ako sú váhy, kuchynské rukavice alebo plechovka a dodáte kuchyni škandinávsky charakter.
Produkty Nordic Design pre kuchyňu sú nielen krásne, ale aj funkčné, budú dokonalým pomocníkom pri každodennej príprave jedál.
Technické údaje
Výrobca
Ambition
Séria
Nordic
Dlžka [cm]
30.3
Šírka [cm]
6.8
Výška [cm]
1.5
Váha [kg]
0.07
Materiál
Bambus, Silikón
Vzor
hladký
Ean
5904134967633

Iné z tejto série

Nádobka s dreveným viečkom Nordic 1 l AMBITION

NordicSKU 37590

Nádobka s dreveným viečkom Nordic 1 l AMBITION

4,00 

Doplňte

Moderný design preložený klasickými formami a dôraz na použiteľnosť navrhovaných produktov najlepšie charakterizuje Ambition.

Poľská značka je na trhu známa už niekoľko rokov a teraz sa teší veľkej dôvere zákazníkov, ktorí si medzi navrhovanými kolekciami nájdu nielen príbory či riady, ale aj panvice, hrnce a ďalšie kuchynské doplnky za dobrú cenu.