-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Záhradný nábytok

Súpravy nábytku (82)

  • Hojdačky
  • Súpravy nábytku
    • Rekreačné
z 4
Súprava záhradného nábytku Astoria Silver / Antracit PATIO

SKU 47544

Súprava záhradného nábytku Astoria Silver / Antracit PATIO

419,00 
z 4

Súpravy záhradného nábytku z technorattanu

V súčasnej dobe sú najčastejšie voleným záhradným nábytkom na terasu či balkón, za ich obľubu môže ich skvelá funkčnosť pri zachovaní elegantného vzhľadu. Technorattan je skvelou alternatívou prírodného ratanu. Tento syntetický materiál má odolnejšiu štruktúru, vďaka čomu je odolnejší voči poškodeniu a UV žiareniu ako prírodný ratan. Sety záhradného nábytku zo syntetického ratanu sú navyše rozhodne jednoduchšie na údržbu a ľahšie sa udržujú v čistote. Ich elementárna povaha robí z kombinácie pohovky, kresiel a stolíkov veľmi pohodlné miesto na odpočinok, ktoré je možné vďaka rôznym farebným prevedeniam prispôsobiť aj nášmu štýlu a usporiadaniu celej záhrady. Polyratanové sety záhradného nábytku sú nielen ergonomické, ale aj pohodlné na prepravu a skladovanie, čo je nesmierne dôležité, keď radi meníme miesta našej záhradnej oázy alebo ich chceme premiestňovať v závislosti od ročného obdobia.

Jedálenské súpravy záhradného nábytku – kedy sa pre nich rozhodnúť?

Je to perfektné riešenie pre ľudí, ktorí na jar av lete radi jedia jedlo vonku alebo na ne pozývajú rodinu a priateľov. Ak snívate o ranných raňajkách na terase, obedoch obklopených prírodou a dokonca aj večerných párty pod holým nebom s priateľmi, potom sa musíte rozhodnúť zaobstarať si ten správny nábytok. Ideálny jedálenský set záhradného nábytku sa obvykle skladá zo stola a štyroch stoličiek. Veľká dostupnosť rôznych veľkostí stolov a možnosť dokúpenia viacerých stoličiek nám umožňuje vytvoriť zostavu nábytku ideálne vyhovujúcu našim potrebám a veľkosti priestoru, ktorý na ňu môžeme vyčleniť. Milovníci spoločného grilovania na záhrade by sa tiež mali rozhodnúť pre obstaranie záhradného nábytku. Správne veľký stôl a pohodlné stoličky v kombinácii s lahodným grilovaným jedlom sú receptom na úspešné dlhé letné večery!

Akú voľnočasovú súpravu záhradného nábytku vybrať?

Túto otázku si kladie prakticky každý, kto sa ešte len chystá zariadiť svoj záhradný priestor a je vo fáze hľadania svojej dokonalej súpravy záhradného nábytku. Odpoveď sa skladá z niekoľkých faktorov, ktoré by sme mali pri výbere vziať do úvahy: počet a typ prvkov v sade, materiál a štýl. Najprv by ste sa mali rozhodnúť pre konkrétny materiál, najčastejšie môžeme vyberať z:

• Drevo

• Kov

• Technorattan

Výber materiálu by mal závisieť od našich preferencií ohľadom odolnosti nábytku a otázkach súvisiacich s jeho udržiavaním v čistote. Voľnočasová súprava záhradného nábytku by navyše mala ladiť s naším štýlom tak, aby sa dokonale zladila so zvyškom úpravy našej záhrady alebo aj domova. Nesmieme tiež zabudnúť na jeho veľkosť a prispôsobiť jeho rozmery množstvu voľného priestoru, ktorý pre neho môžeme vyčleniť.

Na čo si dať pozor pri výbere súpravy nábytku na balkón?

Vybrať funkčnú zostavu záhradného nábytku sa niekedy zdá byť náročnou výzvou, najmä keď máme na balkóne málo voľného miesta. V takejto situácii sa skvele hodia skladacie balkónové súpravy, tento typ nábytku je možné ľahko uskladniť, keď sa nepoužíva. Najčastejšie na balkón volíme malé okrúhle stolíky a stoličky, toto riešenie nám pomôže vytvoriť na balkóne dokonalé miesto na odpočinok a zároveň na jedenie. Bez ohľadu na veľkosť nášho balkóna dokážeme vytvoriť pohodlný a funkčný kút na odpočinok.

Súpravy záhradného nábytku v ponuke DAJAR.sk

V internetovom obchode DAJAR.sk nájdete široký sortiment súprav záhradného nábytku Patio, ako sú pohodlné a elegantné nábytkové sety z technorattanu – jeden z najlepších materiálov používaných pri výrobe nábytku vystaveného vonkajším vplyvom. Kombinácia technorattanu, ocele a skla vytvára mimoriadne pôsobivý vzhľad vášho okolia. Značka Patio ponúka aj sety záhradného nábytku z ocele, ktoré v kombinácii s krásnymi a pohodlnými poduškami dodajú teplo každému priestoru. Vyzerajú skvele na každej záhrade, ale skvele sa hodia aj do domov alebo bytov. V ponuke nášho obchodu sú aj exkluzívne a celoročné zostavy záhradného nábytku Kettler, vyrobené z odolných materiálov, odolných voči poveternostným vplyvom. Každá súprava má svoj jedinečný dizajn, vďaka ktorému si ľahko vyberiete set, ktorý sa hodí na vašu záhradu, terasu alebo balkón.