-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Príslušenstvo

Ochranné plachty (19)

  • Podsedáky na zahradný nábytok
  • Ochranné plachty
Ochranná plachta na hojdačku pre 3/4 osoby 230 x 156 x 148 cm PATIO

SKU 59410

Ochranná plachta na hojdačku pre 3/4 osoby 230 x 156 x 148 cm PATIO

117,00 

Praktické ochranné plachty na záhradný nábytok

Správne zvolený záhradný nábytok nám umožňuje vytvoriť na našej záhrade jedinečný odpočinkový kút, kde môžeme kedykoľvek relaxovať a užívať si chvíľu vonku. Je dobré, keď svoj nábytok náležite ochránime pred škodlivými vplyvmi vonkajších podmienok, aby nám mohol slúžiť dlhú dobu. Perfektným riešením je obstaranie správnych ochranných plachiet na záhradný nábytok, umožní nám tiež ochrániť náš nábytok pred znečistením. Stojí za to sa pre nich rozhodnúť, pretože sú nesmierne nápomocné pri udržaní nábytku v dobrom stave po dlhú dobu. Plachty na záhradný nábytok, hoci sú vyrobené z rôznych materiálov, ako je polyester alebo polyetylén, majú jeden účel: chrániť nábytok proti vlhkosti a nečistotám, ale aj proti škvrnám a poškriabaniu na jeho povrchu.

Dopasované ochranné plachty na záhradné hojdačky

Jedným z najčastejšie využívaných záhradných nábytkov sú pohodlné záhradné hojdačky, ktoré ocenia najmä majitelia terás a veľkých záhrad, väčšina z nich si bez hojdačky nevie predstaviť letnú sezónu. Správne zvolené ochranné plachty na záhradné hojdačky nám umožnia tento kus nábytku dobre ochrániť pred poškodením poveternostnými vplyvmi a znečistením. Plachty na záhradné hojdačky značky Patio WATER REPELLENT sú impregnované v smere vodeodolnosti, vďaka hydrofóbnemu záteru kondenzujú na svojom povrchu prebytočnú vodu. Vyrábajú sa v Poľsku, sú nielen odolné voči UV žiareniu, ale aj jednoduché na použitie a dostupné v rôznych veľkostiach, vďaka čomu ich ľahko zladíme s vybraným modelom hojdačky.

Ochranné plachty na závesné kreslá

Závesné kreslo cocoon poskytuje nielen pohodlné miesto na sedenie, ale aj príjemné, relaxačné hojdanie pri odpočinku. Je to ideálne miesto na relaxáciu po dlhom dni v práci. Je tiež krásnym dekoratívnym prvkom do každej záhrady, preto je obzvlášť dobré ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi a iným znečistením. Dokonalou ochranou bude vybaviť sa ochrannou plachtou na záhradné, závesné kreslo, ktorá pomáha udržovať nábytok v dobrom stave a chráni ho pred nečistotami.