Výrobca: Patio

Záhradné hojdacie závesné kreslo z technorattanu Eduard Beige PATIO

289,00 €
Kód: 47258
Dostupnosť
Malá
Popis
Technické údaje


Hojdacie kreslo Eduard je vkusný a moderný nábytok, ktorý je ideálny pre celkový odpočinok v lone prírody. Je ideálnym doplnkom pre sadu záhradného nábytku z technorattanu. Vďaka elegantnej povrchovej úprave a tiež starostlivo vybrané farbe rattanu a vankúšov ladí aj s interiéry.

Rám sedadla je opletený technorattanom - je to extrémne odolný materiál, odolný voči premenlivým UV, zmenám teploty a poškodeniu. Technorattan je dokonalý materiál pre výrobu nábytku určeného na vonkajšie použitie alebo na miestach so zvýšenou vlhkosťou napr. pri bazéne. Pre zimné obdobie nezabudnite nábytok zakryť ochrannou plachtou.

Kôš je zavesený na pružine pomocou reťazí, ktoré umožňujú nastaviť vzdialenosť koša od zeme.
Pohodlné podušky z polyesteru sú súčasťou kresla.
Stabilita je zabezpečená profilovaným tvarom rámu a širokou guľatou základňou. Konštrukcia je lakovaná práškovou metódou, vďaka ktorej získate trvalejší efekt a zvyšuje odolnosť proti korózii.

Akékoľvek znečistenie technorattanových a oceľových prvkov možno ľahko odstrániť pomocou vlhkej handričky. Menšie nečistoty na tkanine stačí pretrieť vlhkou handričkou s malým množstvom pracieho prostriedku.

Farba rattanu: Béžová
Farba podušiek: Antracit

Maximálne zaťaženie: do 120 kg
Rozmery nájdete v technických údajoch výrobku.

Upozornenie:
Ide o neštandardné zásielku, ktorú zasielame ku klientom na Slovensko priamo z nášho skladu v Poľsku. Z tohto dôvodu nie je umožnená platba na dobierku. Nevoľte si dobierku ako spôsob platby.

Rozmery sedadla: 77 x 97 x 113 cm
Kód Dajar 47258
Tvar Oválny
Materiál Polyester, Rattan, Oceľ, Plast
Výška [cm] 198 cm
Priemer [cm] 95 cm
Maximálne zaťaženie [kg] 120 kg
Farba hnedá, ecru, šedá