-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Krémové záhradné lehátko Larice PATIO
Krémové záhradné lehátko Larice PATIO
Záhradné / plážové ležadlá

Krémové záhradné lehátko Larice PATIO

SKU 47523
Séria:
Larice

249,00 

image
image
image

Štýlové lehátko na záhradu

Záhradné lehátko je vybavené masívnym rámom z smrekovcového dreva. Sedadlo, operadlo a vankúšik, v krémovej farbe, sú vyrobené z čierneho textilenu s výpletom 2x1, čo zaručuje pohodlie pri používaní. Rám lehátka, vyrobený z vysoko kvalitného smrekovcového dreva, je natretý teakovým, tungovým olejom a je nalakovaný. Táto konečná úprava ho nielen robí odolným voči poveternostným vplyvom, ale taktiež mu dodáva štýlový vzhľad. Záhlavný vankúš, vyrobený z odolného textilenu, zaručuje pohodlie a podporu hlavy, čo vám umožní plne relaxovať pri odpočinku vonku. Nohy lehátka, ohnuté do oblúka, dodávajú nábytku nielen estetický vzhľad, ale aj fungujú ako podrúčky. Lehátko je určené na vonkajšie použitie, ale potrebuje ochranu pred vlhkosťou, aby sa udržalo čo najdlhšie v top stave. Lehátko je vyrábané pre privátnych užívateľov a je určené pre samostatnú montáž, čo vám umožňuje prispôsobiť ho individuálnym potrebám a preferenciám. Na zvýšenie bezpečnosti a predĺženie životnosti nábytku sa odporúča používať ho na rovnom a tvrdenom povrchu.

  • Elegantná, krémová farba
  • Vybavené vankúšom na hlavu
  • Maximálne zaťaženie: do 120 kg
  • Pre privátne použitie
Technické údaje
Výrobca
Patio
Séria
Larice
Dlžka [cm]
159
Šírka [cm]
73
Výška [cm]
66
Váha [kg]
13.85
Maximálne zaťaženie [kg]
120
Počet osôb
1
Materiál
Drevo, Polyester
Funkcie
Pre samostatnú montáž
Farba
hnedá, ecru
Vzor
hladký
Ean
5904134618153

Iné z tejto série

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

LariceSKU 47522

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

285,00 

Doplňte

image/svg+xml
Kvalitné materiály, moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nútia značku Patio vyrábať originálne a odolné záhradné vybavenie, ktoré inšpiruje veľkým množstvom možností na usporiadanie terasy či balkóna.

Poľský výrobca ponúka klasické záhradné hojdačky, kempingové kreslá, vankúše na lehátka a kreslá v dizajnovom prevedení a taktiež mnoho záhradných doplnkov. Široký výber rôznych farebných variantov zaručuje každoročná aktualizácia kolekcie, vychádzajúca z posledných trendov.