-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Krémová záhradná hojdačka Larice PATIO
Krémová záhradná hojdačka Larice PATIO
Krémová záhradná hojdačka Larice PATIO
Drevené lavice

Krémová záhradná hojdačka Larice PATIO

SKU 47524
Séria:
Larice

539,00 

Záhradná hojdačka na terasu

Záhradná hojdačka so strieškou je ako pozvánka k popoludňajšiemu spánku, pripomínajúca atmosféru tropickej siesty strávenej medzi palmami. Rám hojdačky je vyrobený z vysoko kvalitného smrekovcového dreva a je starostlivo natretý teakovým, tungovým olejom a je nalakovaný, čo zvyšuje jeho odolnosť voči poveternostným vplyvom a dodáva hojdačke jedinečný, štýlový vzhľad. Sedadlo a operadlo je vyrobené z polyesteru s gramážou 320 g/m2, čo zaručuje komfort pri používaní, zatiaľ čo strieška je z polyesteru s gramážou 140 g/m2 a poskytuje dobrú ochranu pred slnkom. Hojdačka je určená na vonkajšie použitie a potrebuje ochranu pred vlhkosťou, aby bola čo najdlhšie udržiavaná v top stave. Hojdačka je vyrobená pre privátnych užívateľov a je určená pre samostatnú montáž, čo umožňuje jej prispôsobenie individuálnym potrebám a preferenciám. Na zaistenie bezpečnosti a predĺženie životnosti hojdačky sa odporúča používať ju na rovnom a tvrdenom povrchu.

  • Elegantný vzhľad a štýlová farba
  • Maximálne zaťaženie: do 200 kg
  • Pre privátne použitie
Technické údaje
Výrobca
Patio
Séria
Larice
Dlžka [cm]
209
Šírka [cm]
131
Výška [cm]
192.5
Váha [kg]
51
Maximálne zaťaženie [kg]
200
Počet osôb
2
Materiál
Drevo, Polyester
Funkcie
Pre samostatnú montáž
Farba
hnedá, ecru
Vzor
hladký
Ean
5904134618160

Iné z tejto série

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

LariceSKU 47522

Novinky Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

285,00 

Doplňte

image/svg+xml
Kvalitné materiály, moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nútia značku Patio vyrábať originálne a odolné záhradné vybavenie, ktoré inšpiruje veľkým množstvom možností na usporiadanie terasy či balkóna.

Poľský výrobca ponúka klasické záhradné hojdačky, kempingové kreslá, vankúše na lehátka a kreslá v dizajnovom prevedení a taktiež mnoho záhradných doplnkov. Široký výber rôznych farebných variantov zaručuje každoročná aktualizácia kolekcie, vychádzajúca z posledných trendov.