-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Drevené záhradné lehátko Larice PATIO
Drevené záhradné lehátko Larice PATIO
Novinky v záhrade

Drevené záhradné lehátko Larice PATIO

SKU 47521
Séria:
Larice

299,00 

image
image
image

Drevené lehátko na záhradu

Záhradné lehátko s dreveným rámom vyzerá úhľadne a jeho dosky, ohnuté do ergonomického tvaru, mu dodávajú modernú estetiku a zároveň zvyšujú komfort používania. Jedinečným detailom sú nôžky, jemne prehnuté do oblúka, ktoré zároveň slúžia ako podrúčky a dodávajú nábytku nielen kúzlo, ale aj funkčnosť. Lehátko je vyrobené z vysoko kvalitného smrekovcového dreva, je natreté teakovým, tungovým olejom a je nalakované. Táto konečná úprava ho nielen robí odolným voči poveternostným vplyvom, ale taktiež mu dodáva štýlový vzhľad. Lehátko je určené na vonkajšie použitie, ale potrebuje ochranu pred vlhkosťou, aby sa udržalo čo najdlhšie v top stave. Lehátko je vyrábané pre privátnych užívateľov a je určené pre samostatnú montáž. Na zvýšenie bezpečnosti a predĺženie životnosti nábytku sa odporúča používať ho na rovnom a tvrdenom povrchu.

  • Elegantný vzhľad
  • Maximálne zaťaženie: do 120 kg
  • Pre privátne použitie
Technické údaje
Výrobca
Patio
Séria
Larice
Dlžka [cm]
220
Šírka [cm]
69
Výška [cm]
53.5
Váha [kg]
23.3
Maximálne zaťaženie [kg]
120
Počet osôb
1
Materiál
Drevo
Funkcie
Pre samostatnú montáž
Farba
hnedá
Vzor
hladký
Ean
5904134618139

Iné z tejto série

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

LariceSKU 47522

Novinky Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

285,00 

Doplňte

image/svg+xml
Kvalitné materiály, moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nútia značku Patio vyrábať originálne a odolné záhradné vybavenie, ktoré inšpiruje veľkým množstvom možností na usporiadanie terasy či balkóna.

Poľský výrobca ponúka klasické záhradné hojdačky, kempingové kreslá, vankúše na lehátka a kreslá v dizajnovom prevedení a taktiež mnoho záhradných doplnkov. Široký výber rôznych farebných variantov zaručuje každoročná aktualizácia kolekcie, vychádzajúca z posledných trendov.