-5% na odber Noviniek ->
 
Pozrite sa na naše akcie
Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO
Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO
Drevené záhradné ležadlá

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

SKU 47522
Séria:
Larice

285,00 

image
image
image

Záhradné lehátko s dreveným rámom

Záhradné lehátko je vybavené masívnym rámom z smrekovcového dreva. Sedadlo, operadlo a vankúšik sú vyrobené z čierneho textilenu s výpletom 2x1, čo zaručuje pohodlie pri používaní. Rám lehátka, vyrobený z vysoko kvalitného smrekovcového dreva, je natretý teakovým, tungovým olejom a je nalakovaný. Táto konečná úprava ho nielen robí odolným voči poveternostným vplyvom, ale taktiež mu dodáva štýlový vzhľad. Záhlavný vankúš, vyrobený z odolného textilenu, zaručuje pohodlie a podporu hlavy, čo vám umožní plne relaxovať pri odpočinku vonku. Nohy lehátka, ohnuté do oblúka, dodávajú nábytku nielen estetický vzhľad, ale aj fungujú ako podrúčky. Špeciálne navrhnuté hojdacie nôžky umožňujú jemné hojdanie, čo zvyšuje relaxáciu. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú pokoj a odpočinok na čerstvom vzduchu. Lehátko je určené na vonkajšie použitie, ale potrebuje ochranu pred vlhkosťou, aby sa udržalo čo najdlhšie v top stave. Lehátko je vyrábané pre privátnych užívateľov a je určené pre samostatnú montáž, čo vám umožňuje prispôsobiť ho individuálnym potrebám a preferenciám. Na zvýšenie bezpečnosti a predĺženie životnosti nábytku sa odporúča používať ho na rovnom a tvrdenom povrchu.

  • Drevené hojdacie nôžky
  • Vybavené vankúšom na hlavu
  • Maximálne zaťaženie: do 120 kg
  • Pre privátne použitie
Technické údaje
Výrobca
Patio
Séria
Larice
Dlžka [cm]
165
Šírka [cm]
72
Výška [cm]
70.5
Váha [kg]
17.1
Maximálne zaťaženie [kg]
120
Počet osôb
1
Materiál
Drevo, Polyester
Funkcie
Pre samostatnú montáž
Farba
hnedá, čierna
Vzor
hladký
Ean
5904134618146

Iné z tejto série

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

LariceSKU 47522

Čierne záhradné hojdacie lehátko Larice PATIO

285,00 

Doplňte

image/svg+xml
Kvalitné materiály, moderné technológie a dlhoročné skúsenosti nútia značku Patio vyrábať originálne a odolné záhradné vybavenie, ktoré inšpiruje veľkým množstvom možností na usporiadanie terasy či balkóna.

Poľský výrobca ponúka klasické záhradné hojdačky, kempingové kreslá, vankúše na lehátka a kreslá v dizajnovom prevedení a taktiež mnoho záhradných doplnkov. Široký výber rôznych farebných variantov zaručuje každoročná aktualizácia kolekcie, vychádzajúca z posledných trendov.