Výrobca: Bestway

Nafukovacia vodná kĺzačka s bazénom 505 x 340 x 265 cm BESTWAY

799,00 €
Kód: 73663
Dostupnosť
Malá
Popis
Technické údaje


Nafukovaca dvojitá vodná kĺzačka s bazénom značky Bestway je skvelou zábavou pre našich najmenších. Tešte sa z malého súkromného aquaparku priamo vo vašej záhrade a doprajte svojim deťom veľa zábavy: najprv zdolajú horolezeckú stenu so štyrmi úchytmi a 6 stupienky, skĺznu sa na jednej z dvoch šmýkačiek a potom sa zabaví v bazéniku.
Súprava je vybavená ďalšími dodatočnými atrakciami: rozstrekovač vody nad dvojitou šmykľavkou, nafukovaciou loptu a obručou na basketbal.

Šmýkačka je pre jednoduchší sklz polievaná vodou. Bezpečnosť zaručuje sieťka na štíte.

Vyrobené z odolného PVC. Bazén je vybavený vypúšťacím ventilom, ktorý chráni pred nekontrolovaným úbytkom vody. Na stene tejto súpravy je tiež vrecko zo sieťky, do ktorej si môžete vložiť letnú obuv.
Vďaka elektrickej pumpe celú súpravu veľmi rýchlo nafúknete.

Vhodné pre deti od 5-10 rokov.

Sada sa skladá:
2 šmýkačky s bazénom a 9 kolieskami na prichytenie
1 x vak na ukotvenie
1 x elektrická pumpa na nafukovanie s 2 kolieskami na prichytenie
1 x opravná sada
1 x taška na uschovanie
1 x lopta
1 x obruč

Dodatočné info:
* Polyesterový materiál PVC je vysoko trvanlivý a extrémne odolný materiál, ktorý sa skladá z niekoľkých polyesterových tkanín potiahnutých PVC povlakom. Takéto spracovanie materiálu poskytuje väčšiu pevnosť a proti rôznym vonkajším faktorom a zvyšuje schopnosť udržiavať tvar. Výrobky s PVC povlakom sú odolné proti oderu, UV žiareniu a ľahko zadržujú vzduch nafúknutého výrobku.
* Táto atrakcia je určená pre deti od 5 do 10 rokov. Nie je určená pre deti s obmedzenými fyzickými, zmyslovými alebo mentálnymi schopnosťami.
* Miesto, kde by mala byť táto súprava postavená, by malo byť najmenej 305 cm od všetkých voľne stojacich konštrukcií a prekážok.
* Po nafúknutí musí pumpa bežať nepretržite počas používania šmýkačky.
* Bazénik nie je určený na plávanie, ale slúži k dojazdu po zjazde klouzačky- neplňte ho vodou po okraj.

Pred nákupom šmýkačky si môžete emailom vyžiadať inštrukciu, kde je uvedené ďalšie info a v ktorej sa plne zoznámite s výrobkom pred kúpou.

Kód Dajar 73663
Počet osôb 9
Materiál Plast
Šírka [cm] 340 cm
Dlžka [cm] 265 cm
Výška [cm] 505 cm
Maximálne zaťaženie [kg] 490 kg
Farba modrá, oranžová, viac farieb, žltá
Váha [kg] 35.9 kg