Výrobca: Ambition

Chlebník Nordic Cream 30 x 18,5 x 15,5 cm AMBITION

13,70 €
Kód: 68932
Dostupnosť
Malá
Popis
Technické údaje


Moderní a novodobý chlebník z línie Nordic Design je nielen funkčným doplnkom, ale plní aj dekoratívnu funkciu. Pečivo v ňom uložené si dlhšie zachová svoju čerstvosť. Je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Veko je pripevnené pomocou pántov. Chlebníky sú dostupné v 3 farbách a vo 2 veľkostiach.

FARBA CHLEBNÍKA JE KRÉMOVÁ

Stavte na osvieženie kuchyne v štýle Nordic Design.
Kuchyňa v škandinávskom štýle je predovšetkým kombináciou jednoduchosti a funkčnosti, bielej farby a dreva. Biela či šedá farba a drevené prvky to je klasika. Drevo oteplí interiér, urobí ho útulnejším. Pre tých, ktorí predsa len preferujú farebnejšiu kuchyňu, stačí pridať pár elementov s dekoráciami v škandinávskom štýle alebo v kontrastnej žltej farbe či morské alebo námorníckej modrej farbe. Výrobky budú ladiť v klasických i moderných kuchyniach.
Všetko, čo potrebujete, je niekoľko výrobkov, ako je panva, čajník alebo príslušenstvo so zaujímavou výzdobou, ako sú váhy, kuchynské rukavice alebo plechovka a dodáte kuchyni škandinávsky charakter.
Produkty Nordic Design pre kuchyňu sú nielen krásne, ale aj funkčné, budú dokonalým pomocníkom pri každodennej príprave jedál.

Kód Dajar 68932
Tvar Obdĺžnikový
Séria Nordic
Materiál Oceľ
Šírka [cm] 18.5 cm
Dlžka [cm] 30 cm
Výška [cm] 15.5 cm
Farba ecru
Vzor hladký